Hakkımızda

Amacımız

Çalıştığımız firmalar ile uzun soluklu işbirlikleri kurmak, değişen iş yapış modelleri ve dünyada yükselen iş değerleri doğrultusunda, geleceğin şirket ve yönetim yapılarının daha sağlıklı ve verimli kurulmasına destek olabilmek için geniş kapsamlı, çağdaş danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktayız. Her şirketin kendine has zorlukları ve birbirinden farklı hedefleri olduğu için, biz her müşterimiz için özel çözümler üretiyoruz. İşletmenizin satış verimliliğini artırmak ve hedeflenen kar aktivasyonuna ulaşımını sağlamak için mevcut yapınızda organizasyon iyileştirme çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Şirketlerin, pazardaki rekabet güçlerini koruyabilmeleri ve geliştirebilmeleri için, yönetim fonksiyonlarının ve iş süreçlerinin verimliliğinin maksimize edebilecek şekilde tasarlanmış olmaları zorunludur. Geçmiş profesyonel kariyerlerimizde edindiğimiz tecrübeyi ve çalıştığımız firmalarla birebir geliştirdiğimiz özgün yaklaşımımızı size aktarıyoruz. Sürekli gelişimi benimsemiş kişi ve kurumları hedeflerine ulaştıracak çözümleri tasarlayan ve sunan koçluk, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunuyoruz.

 

Danışmanlık

İçinde bulunduğumuz pazar koşullarında en başarılı şirketler, değişen şartlara en hızlı şekilde uyum sağlayan ve beklenmeyen durumlara kendilerini en iyi hazırlayan şirketler olmaktadır. Sürdürülebilir başarıyı bu şirketler sağlamaktadır. Her şirketin kendine has zorlukları ve birbirinden farklı hedefleri olduğu için, biz de her müşterimiz için özel çözümler üretiyoruz.

Gelecekte olmak istediğiniz yere nasıl ulaşacağınızı gösteren yol haritanızın çizilmesi ve yol haritasına göre ilerlerken uzun ve gereksiz yollara sapılmasının engellenmesi önemli bir zaman ve para ekonomisi yaratır. Bu nedenle; bağımsız bir bakış açısı ile yeni yaklaşımlar ve çözümler geliştiriyor, müşterilerimizle beraber çalışarak onların hedeflerine en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlayacak güvenilir yöntemler bulmayı amaçlıyoruz.

Eğitim & Seminer

Düzenlediğimiz bilgilendirme toplantıları ve programlarla kişilerin gelişimine katkıda bulunurken, aynı zamanda katıldıkları programı ve genel anlamda eğitimi sevdirmek ve bu süreci keyif alarak geçirmelerini sağlıyoruz. Amacımız değişen piyasa koşullarının ihtiyaç arz ettiği eğitim konularını; müşterilerine somut değerler yaratarak, kurumsal ve bireysel gelişim odaklı çözümlerle sunmaktır.

Kurumların ve bireylerin yönetim ve gelişim süreçlerinde ölçülebilir etkinlik ve kullanılabilir yararlılık sağlayan ‘’Kuruma Özel Eğitim Programları’’ hazırlıyoruz. Eğitimlerin yararlılığını ölçmek ve faydasını arttırmak amacı ile periyodik olarak değerlendirme programları uyguluyoruz.

Bireysel & Kurumsal Koçluk

Sürekli gelişimi benimsemiş kişi ve kurumları hedeflerine ulaştıracak çözümleri tasarlayan ve sunan koçluk programları hazırlıyoruz. Gerektiğinde eğitim ve danışmanlık çalışmalarını bir arada sunuyoruz. Amacımız uyguladığımız programlarla kişilerin gelişimine katkıda bulunurken, aynı zamanda somut değerler yaratarak bireysel ve kurumsal gelişime odaklı çözümlerin hayata geçirilmesine katkıda bulunmaktır.

Koçluk programı süresince çalışmalarımızda rehberiniz değil, haritanız olmaya özen gösteriyoruz. Böylece kendi yorumumuzu değil sizin çıkardığınız yol haritasının kesintisiz uygulanması için birlikte hazırladığımız çözüm ve yöntemlerin hayata geçirilmesi konusunda destek oluyoruz.